Uzun Süren İlişkiniz Bitti mi? Bu İpuçları İşinize Yarayabilir

406

Uzun bir ilişkiniz vardı ve çeşitli sebeplerden dolayı bitirdiniz. Uzun bir ilişkiden çıkınca sudan çıkmış balığa döndünüz. Ayrılık sonrası süreci en az üzüntüyle atlatmak için bu ipuçları işinize yarayabilir.

uzun süren ilişki sonrası

İlişkiniz bitti diye canınızı sıkmayın, gülümseyin ve hayata dönüş biletinize sımsıkı sarılın. Bir kadının uzun süreli ilişkisini bitirmesi bir anda olmaz. Kadın zaten uzun zamandır bunu düşünüyordur. Fakat uzun bir ilişkiden çıktıktan sonra hayat o kadar da kolay değildir. Yine de bir kez karar verip yola çıktıysanız bu durumu atlatmanın yollarına ipuçları bakın.

Hayatınızda biri varken çevrenize at gözlüğü ile baktıysanız etrafınızda kim var kim yok farketmemiş olmalısınız. Etrafınızdaki kişilerin sizi uyarmasıyla çevrenize bakmaya başlarsınız ve ‘artık kimse beni heyecanlandırmayacak  mı?’ düşüncesine kapılırsınız. Can sıkmaya gerek yok. Bırakın bir süre çevrenizi görmeyin, sizi yakışıklı erkekler değil bir binanın mimarisi heyecanlandırsın.

uzun bir ilişkiden sonra

Hayatınızda biri varken erkekler ile arkadaşlık kurmanız daha kolay olur. Çünkü kimse bu kadın bu adamdan hoşlanıyor demez. Bilirler ki hayatınızda biri vardır. Fakat ayrıldıktan sonra… İsteyen istediği yakıştırmayı yapsın. Siz güçlü ve özgür bir kadınsınız. Hoşlansanız bile kime ne?

Ayrılık psikolojisinden kurtulduktan sonra kaçırdığınız zamanları yakalayabilmek için uykusuz geceler geçirmeye başlarsınız. Eğlenmeye, gezmeye ihtiyacınız var evet ama kendinizi dizginlemeyi de bilmelisiniz. Belirli günler belirleyip diğer günleri daha sakin geçirmeyi tercih edin.

ayrılık sonrası yapılması gerekenler

Size ilgi gösteren her erkeğe kapılmayın aksi takdirde tepe taklak olursunuz. İlk kuralı unutmayın: öncelik eğlenceli vakit geçirmek.

ESKİ SEVGİLİYE GERİ DÖNME HATASI

Muhtemelen sosyal medya hesaplarınızdan kaldırdığınız fotoğraflar, eski sevgilinizin gözünden kaçmadı. Eski sevgiliden yeni sevgili olur mu? Düşüncesine kapılmayın. Unutmayın ki eğer doğru kişi olsaydı eski sevgiliniz olmazdı.

KENDİNİZİ AFFEDİN

Yaşadığınız olaylara, kaybolan yıllarınıza üzülmeyi bırakın. Önce kendinizi affedin. Bunun için mücadele edin.