Ünlü oyuncu Mark Salling İntihar Etti

232

ABD’nin meşhur komedi dizilerinden birinde rol alarak adını duyuran 35 yaşındaki aktör Mark Salling intihar etti.

Meşhur komedi dizilerinden Glee ile adını duyuran 35 yaşındaki aktör Salling, Los Angeles’ta intihar etti.

Mark Salling

Ünlü oyuncunun, Los Angeles’ta bulunan evinin yakınlarında cansız bedeni bulundu. Salling, Aralık ayında çocuk pornosu bulundurma suçuyla hakim karşısına çıkmıştı.

2015 yılında yapılan bir ihbar üzerine gözaltına alınmıştı. Salling’in bilgisayarı ve hafıza kartları incelenerek 50.000 fotoğraf bulunmuştu. Suçlamalar karşısında, depresyonda olduğunu ve akıl sağlığının yerinde olmadığını söyleyen Salling’e verilen ceza Mart ayında açıklanacaktı.

Ünlü Oyuncu Mark Salling

Geçtiğimiz 22 Ağustos’ta da aktrist Salling intihar girişiminde bulunmuş, ev arkadaşının durumu fark etmesiyle hastaneye kaldırılmıştı.

Nisan 2015 ve Aralık 2015 tarihleri arasında, cinsel istismara uğrayan çocukların fotoğraflarını indirdiği tespit edilen Salling, bu fotoğrafları yetişkin bir kadına gösterdi ve kadın da polise ihbar etti. Suçunu gizlemek için IP adresini gizleyen bir yazılım kullandığı tespit edildi.

Mark Salling İntihar

MARK SALLING KİMDİR?

“17 Ağustos 1982’de Amerika’nın Teksas eyaletindeki Dallas şehrinde doğan Mark Salling, doğduğu şehirde büyüdü ve 2001’de  Lake Highlands Lisesi’nden mezun oldu. Lise sonrası Los Angeles Music Academy College of Music’te eğitim gören Salling, ilk olarak Children of the Corn IV: The Gathering filminde rol aldı.

Mark Salling Kimdir

35 yaşındaki Mark Salling, Glee dizisindeki Noah Puckerman rolüyle hatırı sayılır bir üne kavuştu. Oyunculuğun yanı sıra müzikle de uğraşan Salling, 2008 ve 2010 yıllarında Smoke Signals ve Pipe Dreams adında iki albüm çıkarmıştı.