Tuğba Özerk ile Gökçen Taştemel Davasında Yeni Gelişme

430

Şarkıcı Tuğba Özerk, eski nişanlısı Murat Aşık’ın sevgilisi Gökçen Taştemel ile ‘iffetsiz kadın’ tartışması yaşadı. Tartışmanın ateşlenmesinin ardından, Özerk hakkında yakalama kararı çıkarıldı. Özerk, İstanbul Adliyesine giderek ifade verdi ve adliyeden ayrıldı. Duruşma ise ertelendi.

Tuğba Özerk

Ünlü şarkıcı Tuğba Özerk’in, bir gece kulübünde iş adamı Murat Aşık ile yakınlaştığı iddia edildi. Bunun üzerine Murat Aşık’ın sevgilisi, Özerk hakkında sert açıklamalarda bulundu.

Taştemel’in açıklamalarının ardından Özerk, magazin programlarına katılarak hakkındaki iddialara ilişkin açıklamalar yaptı. Kendisinin iffetsiz bir kadın gibi gösterilmeye çalışıldığını söyleyen Özerk, Taştemel hakkında şikayetçi oldu.

Tuğba Özerk Gökçen Taştemel

Şikayet üzerine model Gökçen Taştemel hakkında hakaret suçundan dava açıldı. Süreç devam ederken birbirlerine attıkları mesajlar ile hakaret eden ikili için yeni bir dava daha açıldı. İkilinin arasındaki dava uzlaşma ile çözülebileceği için dosya, Uzlaşma Bürosu savcılığına gönderildi. Uzlaşma teklif edilen ikili arasında uzlaşma sağlanamadı.

Dava süreci devam ederken Tuğba Özerk karşılıklı olarak sanık olun davaya katılmadığı için İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi, hakkında yakalama kararı çıkardı.

Tuğba Özerk Murat Aşık

Tuğba Özerk, hakkında çıkarılan yakalama kararının ardından sabah saatlerinde, Çağlayan’daki İstanbul Adliyesine gitti. İfade veren Özerk, işlemlerin ardından adliyeden ayrıldı.

TUĞBA ÖZERK KİMDİR?

“Tuğba Özerk, 4 Haziran 1980 tarihinde, İzmir’de dünyaya geldi. Melih Özakat ve Özel Çakabey okullarında okuyan Özerk, ortaokulu bitirmesinin ardından müzik eğitimi almak üzere konservatuvara katıldı.

Tuğba Özerk kimdir

Henüz 7 yaşındayken TRT ve İzmir Devlet Konservatuvarları’nda bulunan çocuk korolarında eğitim almaya başlayan Özerk, 11 yaşındayken ünlü sanatçı Sezen Aksu tarafından keşfedildi. 1992 yılında Sezen Aksu’yla beraber ilk geri vokal çalışmasına imza atan Özerk, bir yandan okuluna devam ederken bir yandan da Aksu ile beraber vokal çalışmalarını sürdürüyordu.

Aksu ile beraber 2002 yılında TRT’de yayınlanan bir müzik programına katılan Özerk, burada solo seslendirdiği bir şarkı ve Aksu’ya yaptığı geri vokaller ile büyük bir ün kazandı ve de Büyük Yetenek ünvanını aldı. Eğitim hayatının sona ermesinin ardından İstanbul’a taşınan genç sanatçı, burada aralarında Ege ve Deniz Seki gibi ünlü isimlerin yer aldığı pek çok sanatçıya geri vokal olarak albümlerinde eşlik etti.”