Seren Serengil Açıkladı: Cezaevine Giriyor!

269

Seren Serengil sunuculuğunu yaptığı Duymayan Kalmasın programında, bugün cezaevine gireceğini açıkladı.

Seren Serengil ile Gülben Ergen arasında yaşanan gerginlik ciddi boyutlara ulaştı. Sunduğu programda Gülben Ergen hakkında haberler yayınlaması, Gülben Ergen’in başvurusu doğrultusunda yasaklanan Serengil, bu karara uymadığı için 3 günlük zorlama hapis cezasına çarptırıldı.

3 gün cezaevinde kalacak olan Serengil, bugün Duymayan Kalmasın isimli programda konuya ilişkin açıklamalar yaptı.

ANNEM İÇİN BUGÜNÜ SEÇTİM

Seren Serengil Gülben Ergen

Serengil: “Annem çok üzülüyor. Cuma günü hapishaneye girecektim ama onu düşünerek bugüne aldım. Onun yıpranmasını istemiyorum. Programımı da düşündüm, ekmek yiyenler var burada. İlk önce annemi düşünmek zorundaydım. Üç gün, gidip çıkıp geleceğim yani… Herkesten destek mesajı aldım. Herkese teşekkür ediyorum. Biraz tedirginim ama korkum yok.

Ben kimseye iftira atmadım, bu cezayı haketmiyorum. Kabahatim olsa üç yıl da yatarım. Doğruların arkasındayım. Söylediklerimin arkasındayım. Bu kadar gazete ve magazin programları bahsederken neden ben özellik hapise gönderiliyorum.  Dün gece uyuyamadım. Ne zaman haksızlığa uğradıysam o haksızlık bana iyilik yaptığım insanlardan geldi.

Seren Serengil Duymayan Kalmasın

15 yıllık arkadaşım Ebru Şallı’yı da kaybettim ama doğruyu söyledim. Ben her arkadaşımın iyi bir yerlere gelmesini istedim. Hapishanede neye ihtiyacım olacağını Deniz Seki’den öğrendim. “Bu konuyu herkes konuştu ama kabak Seren’in başına patladı!” söylemi doğru değil. Çünkü bir tek benim cezaevine gönderilmem istendi. O yüzden ben gidiyorum. O bana iftira atsaydı, ben de onun için aynı kararı aldırırdım ama ben iftira atmadım.” dedi.

Seren Serengil Demet Akalın

Kendisinin yerine programa, Demet Akalın’ın geleceğini söyleyen Serengil: “Beni cezaevine Demet Akalın bırakacak. Ben üç gün burada olamayacağım. Benim yerime programa da o gelecek.” ifadelerini kullandı.

ANNESİ DE YAYINA BAĞLANDI

Gülben Ergen

Duymayan Kalmasın programına, Seren serengil’in annesi de telefonla bağlandı. Telefon ile canlı yayına bağlanan anne: “Kızımın arkadasındayım. O gelene kadar onu evinde bekleyeceğim” açıklamasında bulundu.

İTİRAF ETTİ

Seren Serengil, Deniz Seki ile ilgili yalan söylediğini söyleyerek: “Bu söyleyeceğimi de ilk kez duyacaksınız. Deniz Seki ve ve Faruk Salman ayrıldığında, Faruk Bey geri dönsün diye ben burada Deniz’in peşinde kimler var kimler, ona çiçekler geldi diye yalan söyledim. Sırf barışsınlar diye.” dedi.

Seren Serengil Deniz Seki

Serengil : “Hapishanede neye ihtiyacım olacağını Deniz Seki’den öğrendim. Ayaklarım çok üşüdüğü için termal çoraplardan aldım kendime. Deniz bana gri ve yeşil renk giymememi söyledi, çünkü oradaki görevliler o renkleri giyiyormuş” açıklamasını yaptı.