Puhu TV’den Fi Çi Hayranlarını Üzecek Haber

256

Puhu TV, popüler internet dizisi Fi Çi hayranlarını üzecek haberi, resmi internet sitesi üzerinden yayımladı. Fİ Çi, bir bölüm sonra final yapıyor.

Psikolog ve yazar olan Azra Kohen, Radyo Trafik Marmara’da “Yazarın Dilinden” programında konuk olarak ağırlandı ve canlı yayında dizinin tutkunlarını yakından ilgilendirecek önemli açıklamalara yer verdi.

Fi Çi

Azra Kohen diziye ilişkin açıklamasında: “Birinci sezonda ilk bölüm evet kitaba bağlı ama ikinci bölümden sonra her şey değişiyor. Üçüncü bölümden itibaren kitaptaki referans noktaları sabit kalarak, sadece birinci sezon için söylüyorum, bambaşka bir hikaye anlatıyorlar. İkinci sezonda sadece karakterler var ve o yüzden ikinci sezonda bitirilmesinin kararını aldım. Buradan Ay Yapım toplantısına gideceğiz.

Doğru olanı yapmak lazım, şu an kendi merkezinden çıktığı için amacına hizmet etmediği için devam etmesinin bir anlamı yok. Oturduğum yerden çok güzel para kazandığımız düşünebilir insanlar ama beni gerçekten yakından tanıyanlar ve anlayanlar bilsinler ki, benim amacım hiçbir zaman bir şey kazanmak olmadı. Bir şey yanlış gittiği zaman durdurmak için elimden geleni yapıyorum.

Azra Kohen Fi Çi Pi

Normalde dört sezon sürmesi gereken bir şeyi de ikinci sezonda bitirmek büyük hesaplaşmalara yol açıyor. Düşman edinmeden bunu becerebileceğime inanıyorum. Edineceksem de yavrularımı korumak için, bir anne gibi davranmam gerekir. Dayağımı yemesi gereken varsa atarım. Dizinin muazzam bir ekibi var. Çok değişik bir standartta bu topraklarda çekilen bir dizi. Mert Baykal çok yetkin bir yönetmen. Aynı zamanda yapımcımız da çok iyi. Asla haksızlık etmek istemiyorum. Sorun bu kitapların senaryosunun çok önceden hazır olup sete gidilmesi gerekiyordu.

Fi Çi Puhu TV

Şu an bazen senaryoyu bekliyoruz, bazen uzun sürüyor, bazen başka aksilikler çıkıyor. Bu proje Ay Yapım’ın en gözde projesi. Bunu bana her zaman hissettirdiler. Fakat malzemenin yoğunluğu o kadar fazla ki, o yoğunluğun içinden bir hikaye çıkartıp 60 dakikaya sığdırmak çok zor. Belli yerlere dokunmadan çıkartılan bir hikaye de hikayenin özüne uygun olmuyor. Ellerinden geleni yaptılar. Bu topraklarda bu işi yapabilecek en iyi ekiple çalıştığıma eminim.” açıklamasını yaptı.

Fi Çi final

10. BÖLÜM İLE FİNAL YAPILACAK

Fi Çi 8. bölüm geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Yeni bölüm 9 Şubat’ta Puhu TV ekranlarında olacak. 10. bölümde ise final ile veda edilecek.

DİZİNİN OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Fi Çi oyuncu kadrosu

Can Manay (Ozan Güven), Deniz (Mehmet Günsür), Duru (Serenay Sarıkaya), Özge Egeli (Berrak Tüzünataç), Bilge (Büşra Develi), Sadık Murat Kolhan (Osman Sonant), Eti (Tülay Günal Çimenser)

Fİ DİZİSİNİN KONUSU NE?

Fi Çi konusu

Bir adam bir kadını sever ve dünya değişir. Ama hayatı kökten değiştiren, aşkı değil, aşkına ulaşabilmek için cesaret edebildikleridir. O kişiye duyduğu aşkın acımasızlığında öylesine büyük fırtınalar başlatır ki, sonunda, dokunduğu her şeyi yıkar. Ve bazen.. Hayatın kendini yenilemesi için önce her şeyin yıkılması şarttır. Çok satan Fi – Çi – Pi üçlemesinden Nüket Bıçakçı tarafından senaryolaştırılan, tutkunun peşinden koşanların, yanma pahasına ateşe uçanların ve acıdan geçerek süregelen yaşama karşı dik duranların hikayesi.

Fi Çi dizisine ilişkin diğer içeriklerimiz için TIKLAYIN.