Metin Hara ’dan Adriana Lima ’ya Sürpriz Evlenme Teklifi

260

Brezilyalı Manken Adriana Lima ile Kişisel Gelişim Uzmanı ve Yazar Metin Hara’nın aşkı, 2017 yazına damga vurmuştu.

Geçtiğimiz günlerde Metin Hara- Adriana Lima ilişkisinin bittiği ve Lima’nın Hara’yı takibi bıraktığı iddiaları gündeme geldi. Metin Hara ilişkilerinin bittiğine yönelik sorulan sorulara: “Ben bilim insanıyım, magazin figürü değilim.” yanıtını verdi.

Metin Hara Adriana Lima

 

Ayrılık iddialarının ardından Metin Hara ve Adriana Lima, 2018 yılını birlikte karşıladı. Yılbaşı kutlamaları esnasında Metin Hara’nın Adriana Lima’ya parodi olarak evlenme teklifi ettiği ve evlenme teklifine ilişkin görüntüler ortaya çıktı.

Metin Hara Adriana Lima

Miami’de düzenlenen yılbaşı partisinde, Metin Hara diz çökerek maket bir yüzükle Lima’ya evlenme teklifi etti. Adriana Lima’nın bu esnada elindeki balyoz maketini Hara’nın başının üzerinde tutması da dikkatleri çekti.

İkili hakkında geçtiğimiz günlerde ayrılık iddiaları çıkmıştı. Metin Hara, iddialara ilişkin sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada:  “Başından beri kadına/insana karşı şiddetin tam karşısında yer aldım. Dilim döndüğünce, kalbim el verdiğince… Şiddet aslında bir anda kurşun olup saplanmıyor insanın kalbine… Önce iç savaşla başlıyor. Kendiyle kavga eden kişi dışarıdakine savaş açıyor. Yaklaşık 6 aydır birlikte olduğum kişi ve benim adıma “akıl almaz” komplo teorilerinden, insanın itibarını namusunu zedeleyecek iddialardan dolayı üzücü bir şekilde zorbalık yaşamaktayız.”

Metin Hara Adriana Lima

“Ben benim adıma yapılmış gerçeği yansıtmayan, beni olduğumdan başka biri gibi göstermeye çalışan art niyetli çabaları sessizlikle izlemekteyim. Ama her şeyden önce canım kadar sevdiğim bu kişi ve benim adıma yabancı basında gayet makul/destekleyici haberler yapılırken bir zamanlar hoşgörünün diyarı olan, Yunus’a, Mevlana’ya ev sahipliği yapmış topraklarda bu şekilde bir tavrın yanımdaki kişiye ve bana haksızlık olduğunu düşünüyorum.(Kendisinin bütün dünyanın önünde Türkiye’de yapılan haberlerin başından beri doğruyu yansıtmadığı konusunda paylaşım yaptığını hatırlatırım.)”

Adriana Lima Metin Hara

“Zaman içerisinde bakıldığında yaratılan senaryoların (aldatma, demeç, ayrılık, proje, tv programı vs…) neredeyse hepsinin gerçek dışı olduğu kanıtlanmasına rağmen hala bu tutumun devam etmesi oldukça düşündürücü… Şu anda Amerika’dayım. Saat sabaha karşı 5… Ben bir iyilik projesi üzerinde çalışıyorum. Türkiye’de nasıl bir demeç vermişim olmayan bir kurgu üzerine? Ayrılık yok ki demeç verilmiş olsun… Başından beri de olmadı ki… Şu anda iki dünya güzeli kızın ve hayatımı paylaştığım kişinin mutluluğu benim adıma her şeyden önemli… Her şey onların bir gülümsemesi çalınmasın diye… Bu tarz gerçek dışı iddialara ve kötü niyetli çalışmalara karşı hukuki önlemler alacağımı üzülerek belirtmek istiyorum. Bu konuda basından dürüstlüğü ve vicdanı ilke edinmiş kişilere başarılar dilerim.”

Adriana Lima Metin Hara

“Her birinizden rica ediyorum… Başından beri… Sadece “mutluluk” dileseniz… Daha güzel olmaz mıydı her şey? Sen de aşık olsan. Biz de senin adına mutlu olsak… Anadolu’da güzel bir laf vardır “kabın içerisinde ne varsa dışarıya o taşar.” 2018 de her birinizin kalbi kadar güzel bir yıl yaşaması dileğiyle… Ne olursa olsun sonunda aşk kazanacak…”

Adriana Lima Metin Hara