Megastar Tarkan Baba Oluyor

296

Megastar Tarkan, sosyal medya hesabından müjdeli haberi verdi. Megastar, paylaştığı video ile baba olacağını duyurdu.

Ünlü popçu, Pınar Dilek ile Tarabya’daki villada sade bir tören ile evlenmişti. Megastar ile Pınar Dilek’in bebek bekledikleri ortaya çıktı.

Tarkan

Megastar yayınladığı videoda: “Bir süredir yazılıp çiziliyor. Konuyla ilgili konuşuluyor. Bize de ‘doğru mu, değil mi?’ diye soruyorlar. ‘Değil, yok öyle bir şey’ desek de inanmıyorlar. Demek ki hissediyorlar. Belki de haklılar. Evet doğru, baba oluyorum. Çok mutluyum. Sizlerle de paylaşmak istedim” ifadelerine yer verdi.

Geçtiğimiz günlerde Ozan Çolakoğlu, “Tarkan da istiyor. Bebek yapmayı düşünüyor. Tabii kolay bir karar değil. İnşallah onun da olur. Babalığı soruyor.” açıklamasını yapmıştı.

Tarkan baba oluyor

ÜNLÜLERDEN TEBRİK MESAJLARI GELDİ

Tarkan’ın paylaştığı videoya, ünlülerden tebrik mesajları geldi. Demet Akalın: “Yaaa ne kadar sevindim” notunu düştü.

Ozan Çolakoğlu, paylaşımına, “Son zamanların en güzel haberi. Amca oluyorum…” notu düşerek sevincini dile getirdi.

Tarkan Demet Akalın

MEGASTAR TARKAN KİMDİR?

“1972 Almanya Alzey kasabasında doğumludur. 1986 yılında ailesiyle birlikte Türkiye’ye gelen Tarkan, müziğe olan ilgisi sonucunda Karamürsel’de lise yıllarında ilk müzik eğitimini almaya başlamıştır.

Tarkan, 1992 yılında “Yine Sensiz” albümünü piyasaya sürmüştür. Bu albüm Tarkan’ın ilk stüdyo albümüdür. 1994’te “Acayipsin”, 1997’de “Ölürüm Sana” ile büyük bir çıkış yakalamıştır. 1999 yılında piyasaya çıkarttığı toplama albümü, kendisine birçok ülkenin platin ve altın sertifikalarını kazandırmıştır.

Tarkan Ozan Çolakoğlu

2001’de yayımladığı dördüncü stüdyo albümü Karma’daki “Kuzu Kuzu, “Hüp” ve “Verme” şarkılarını kliplendirdi. İki yıl sonra çıkan “Dudu” albümüyle yeniden ticari başarı yakaladı, 2006’da Come Closer adlı ilk İngilizce albümüyle bazı Avrupa listelerine giriş yaptı. “Bounce” ve “Start the Fire”, albümden çıkan single’lar oldu. Tarkan, bir yıl sonra, altıncı stüdyo albümü Metamorfoz’u yayımladı. Albümdeki şarkıların sözleri, Türk Dil Kurumu tarafından takdir edildi. 2010 yılında yedinci stüdyo albümü “Adımı Kalbine Yaz” dinleyiciyle buluştu ve Türkiye’de yılın en çok satan albümü oldu.

Tarkan sosyal medya

Sadece Müzikal projeleriyle değil çeşitli sosyal sorumluluk projeleriyle de adını duyduğumuz Tarkan, Türk basını tarafından Megastar, dünya basını tarafından Popun Prensi ve Boğazın Prensi olarak anılmaktadır.

Tarkan’ın albümleri bugüne kadar 15 milyonun üzerinde satmıştır.”