Madonna Çıplak Fotoğraflarını Açık Artırmaya Çıkardı

296

Yaşayan efsane Madonna, 18 yaşında çektirdiği çıplak fotoğrafları, açık artırma ile satışa çıkardı. Satılacak fotoğraflar, ‘Gotta Have Rock And Roll’ adlı internet sitesi üzerinden satışa sunulacak.

Açık artırma ile satılacak fotoğraflar için açılış fiyatı 500 dolar olacak. Bazı fotoğraflarda çırılçıplak bale stüdyosunda dans ettiği görülüyor. Satışa çıkarılacak 108 adet çıplak fotoğrafı bulunuyor.

Madonna

1977 yılında çekilen fotoğrafların, 1200 ile 1500 dolar civarında satılması bekleniyor.

80’li yılların başında kariyerine adım atan ünlü şarkıcı, popüler olmadan önce de fotoğrafçı Cecil I. Taylor’a çıplak pozlar vermişti.

MADONNA KİMDİR?

Madonna Fotoğrafları

İtalyan asıllı Amerikalı şarkıcı, söz yazarı, aktris, dansçı, prodüktör ve stil ikonu. Gerçek adı Madonna Louise Ciccone’dir. Dünya çapında 120 milyondan fazla satan albümleriyle Guiness Rekorlar Kitabı’na tüm zamanların en başarılı ve albümleri en fazla satan kadın müzisyeni olarak geçmiştir.

Skandalları, aşkları ve başarılarıyla dünya gündemini 80’lerden bu yana meşgul etmektedir. Popun kraliçesi olarak tanımlanan sanatçı ilginç bir tesadüf sonucu Elvis Presley’in yaşamını kaybettiği gün dünyaya gelmiştir. Birden çok kuşağın aynı anda sevdiği pek az sanatçıdan biridir. IQ’sunun 140 olduğu açıklanmıştır.

Madonna Fotoğraflarını Satıyor

16 Ağustos 1958’de Bay City, Michigan’da dünyaya geldi.

Kökenleri İtalya’nın Pacentro kenti olan İtalyan asıllı Amerikalı babası Silvio \”Tony\” Ciccone ve Fransız asıllı Kanadalı annesi Madonna Louise Fortin’in 6 çocuğundan üçüncüsüydü.

Hayatının en trajik olayını henüz beş yaşındayken yaşadığı için oldukça zor bir süreç onu bekliyordu. Babası bir süre sonra kahyalık yapan Joan Gustafson’la evlendi. Çiftin 2 çocuğunun dünyaya gelmesiyle Ciccone ailesi daha da büyüdü.

Şarkıcı Madonna

Çocukluğunda baleye büyük ilgi duyan Madonna, babasından kurslara gitmek için izin aldığında, aslında dolaylı olarak show dünyasına ilk adımını atmış oldu. Dans bursu almaya hak kazandığı University of Michigan’da Damian Zikakis’le tanıştı ve aşık oldu.

Madonna Kimdir

Okulunu 1978’te bırakmaya karar vermesindeki tek nedeni New York’a gidip dans kariyeri yapmaktı. Amerika’nın en büyük şehirlerinden birinde yalnız ve parasız olan Madonna, uzun bir süre düşük ücretli işlerde çalışarak ayakta kalmaya çalıştı. O dönemde yaptığı işlerden biri de çıplak pozlar verdiği modellikti.