Kylie Jenner İlk Bebeğini Kucağına Aldı

265

Kardashian Jenner ailesinin en küçük üyesi Kylie Jenner gözlerden uzak olduğu için hamileliği tartışma konusu olmuştu. Jenner’ın sevgilisi Travis Scott’tan olan ilk bebeği dünyaya geldi.

2017 yılının ortalarında birlikte olmaya başladığı rapçi sevgilisi Travis Scott’tan hamile kalan Kylie Jenner, hamileliğini bir süre gizli tuttu. Kylie Jenner, tartışmalara konu olan bebeğini kucağına aldı.

Kylie Jenner

Jenner, kameralardan uzak durduğu için hamileliği çok fazla tartışılmıştı. Hatta ablası Kim Kardashian’ın bebeği için taşıyıcı anne olduğu haberleri de gündeme gelmişti.

Sevgilisinin attığı Tweet ile gerçekler ortaya çıktı. Travis Scoot, attığı Tweet ile bebeklerinin 2 Şubat 2018’de dünyaya geldiğini duyurdu. Bu paylaşımın hemen ardırdan Kylie’nin anneliğini ablası Khloe de yaptığı bir paylaşımla kutladı.

Kylie Jenner Scott

İkisinin hamile olduğu bir dönemde çekilmiş fotoğraflardan birini paylaşan Khloe Kardashian şunları yazdı: “Tebrikler tatlı Kylie!. Ne büyüleyici bir yolculuk oldu. Milyonlarca yıl geçse de bu özel deneyimi birlikte yaşayacağımızı düşünemezdim. Bu benim için çok özel bir deneyim oldu. Büyük anneden küçük anneye sevgilerle…”

Kylie Jenner ablası

KYLİE JENNER KİMDİR?

Kylie Kristen Jenner, 10 Ağustos 1997’de Los Angeles’ta dünyaya gelmiştir. Eğitim hayatını Sierra Canyon Okulu ve Laurel Springs Okulu’ndan mezun olarak tamamlamıştır. 14 yaşındayken Your Style Crush Sears hattı ile ilk defa modellik kariyerine adım atarak giyim firması için modellik yaptı.

Kylie Jenner anne oldu

2011’de Seventeen adlı dergi tarafından kız kardeşi ile birlikte Stil Elçileri olarak seçildiler. 2011’de New York Moda Haftası’nda Avril Lavigne’ın oluşturduğu Abbet Dawnın gösterisinde yer aldı.

2013’te ise başarılı olduklarını düşünerek kız kardeşi Kendall ile birlikte Kendall & Kylie adlı giyim koleksiyonunu oluşturdular ve 2014’te yine kardeşiyle birlikte Steve Madden Madden Girl hattı için bir ayakkabı ve çanta tasarımı yaptı.

Kylie Jenner kimdir?

2015 Ağustos’ta Jenner adlı bir dudak kitinin çalışmasına başlayan Kendall, böylece ilk ruj üretimini de yapmış oldu.

Son olarak ise 2016 yılında PartyNextDoor’un Come and See Me parçasının müzik videosunda sevgili rolüyle yer almıştır.”