Küçük Kız Evinde 7 Bin Tane Hamam Böceği Besliyor

222

ABD’nin Oklahoma eyaletinde yaşayan 8 yaşındaki küçük Shelby Counterman, evcil hayvan olarak 7 bin tane hamam böceği besliyor.

Kuş, kedi, köpek, hamster besleyenlere alışkınız. Hatta bazı gösteriş meraklılarının bahçelerinde leopar beslediğini de biliyoruz. Peki ya evcil hayvan olarak hamam böceği beslemek? Pek de alışık olmadığımız bir durum.

hamam böceği besleyen kız

ABD Oklahoma eyaletinde yaşayan 8 yaşındaki küçük kız, sayıları 7 bine yaklaşan hamam böceklerini evinde, evcil hayvan olarak besliyor. Counterman’ın yaşıtı çocukları geçtik, büyük insanlar bile hamam böceği görünce ürperiyor. Counterman’ın ise en büyük hobisi bu.

Röportaj yapmak için evine gidilen küçük Shelby’nin hamam böcekleri ile yakınlığı insanı tedirgin ediyor. Hamam böceği besleyen küçük kız hakkında: “bu kesin büyüyünce seri katil falan olacak” gibi yorumlar yapılıyor.

evinde hamam böceği besleyen kız

Küçük kız evde sürekli böcekleriyle vakit geçirmek istiyor, okula gitmek istemiyor.

Shelby henüz 18 aylıkken böceklere ilgi duymaya başlamış. Ailesinden böcek isteyen kıza annesi daha 3 yaşındayken 5 hamam böceği vermiş ama böcekler kısa zamanda hızla üreyerek 7 bine kadar ulaşmış. Böcekler, kızın kertenkelesinin yemini yiyerek kısa sürede çoğalıp büyümüşler. Şu anda hamam böcekleri, kızın odası başta olmak üzere evin her yerini kaplamış durumdalar ve Shelby bundan çok mutlu.

evcil hayvan hamam böceği

Shelby Counterman: “Böceklerin kaba ve korkunç olmadığını insanlara öğretmek istiyorum” diyor.

SHELBY HAKKINDA SOSYAL MEDYADA YAPILAN YORUMLAR

RUH SAĞLIĞI YERİNDE DEĞİLDİR

ruh sağlığı yerinde değildir.

ailesi tarafından acilen bir pedagoga götürülmelidir.

keza seri katillerin hayatları incelendiğinde, bu gibi olağan dışı hayvanlara yönelik merak ya da hayvana eziyet gibi özelliklerin bu kişiler arasında çok sık olduğu görülecektir.

tanım: geleceğin psikopatı küçük kız.

7 bin hamam böceği besleyen kız

ENTERESAN BİR ÇOCUKMUŞ

şimdi ben de evinde 2 farklı tür hamamböceği besleyen biri olarak ılımlı yaklaşacaktım ki, olmadı… 7 bin nedir yahu? enterasan bir çocukmuş.

ha bir de ekstra bir bilgi olarak ekleyeyim, beslediği tür madagascar hissing cockroach, bu tür baya bildiğiniz tıslar ve yetişkinleri 10 cm boyunda olur. videoda elinin üstünde tuttuğu da doğum yapmak üzere olan bir dişi. ve kokusundan bahsetmek istemiyorum…

hamam böceği besleyen kız

ÖLDÜRMEK Mİ YOKSA BESLEMEK Mİ?

hamamböceği de olsa hayvan hayvandır. çünkü hepsinin üstüne kolonya döküp yakabilirdi de onları misal.

öldürmek mi psikopatlık yoksa beslemek mi?