İnsanın İçine Cuk Diye Oturan Ayrılık Konuşmaları

249

Ayrılık konuşmaları, çoğu zaman bu konuşmayı yapacak kişiyi strese sokar ve zor duruma düşürür. Ayrılmak istediğinizi söylediğinizde partneriniz bunu kabul edecek mi etmeyecek mi endişesi sarar.

Ayrılık Konuşması

Ayrılık konuşması için kullanacağınız bu cümleler ile ilişkinizin bitmemesi imkansız. Partneriniz size söyleyecek söz bulamayacak.

İşte cuk diye oturan ayrılık konuşmaları:

  1.  Sorun sende değil bende. Evet, aklı başında bir sevgili bulmak konusunda sorunlar yaşıyorum. Bu cümleyi kurarak ilişkinizi geri dönüşü olmayacak bir şekilde bitirebilirsiniz.

2. Ayrılmaya karar verdiğiniz sevgilinizin gözlerinin içine bakarak ‘seni seviyorum’ deyin. ‘Ben de seni seviyorum’ dediği zaman severek ayrılalım o zaman diyerek şok etkisi yaratın ve ilişkinizi bitirin.

Ayrılık

3. Sen daha iyilerine layıksın ve ben de öyle diyerek sevgilinizin kafasını karıştırın ve hemen oradan uzaklaşın.

4. Sevgilinize, ‘ilişkimize bir süre ara verelim, o arada başkalarıyla görüşelim hatta evlenelim’ deyin. Zaten bu cümleden sonra hayatınızda kalmak istemeyecektir.

Ayrılık Cümlesi

5. Kandırarak ayrılın. Kadınların ayrılıkta, erkeklerden daha hassas olduğunu söyleyin ve bunu denemeyi önerin.

6. Derslerime, okuluma yoğunlaşmam gerekiyor. Çünkü okulda mütih bir kız/erkek gördüm cümlesi o an ilişkinizi bitirecektir.

Ayrılık Anı

7. Ayrılmalıyız, birbirimize çok acı çektiriyoruz, biraz da başkalarına acı çektirelim deyin.

8. Ayrı dünyaların insanıyız, ben lavabodan çıkınca ellerin yıkandığı dünyadan geliyorum deyin. Bu cümleden sonra sevgiliniz utanır mı yerin dibine mi girer belli olmaz ama sizden ayrılmak isteyeceği kesin.

Sevgiliden Ayrılma

9. Böyle bir ilişkiye değil senin olmadığın bir ilişkiye hazırım deyin. Sevgilinizi kalbinden vuracak bu cümle ile her şeyi bitirebilirsiniz.

10. Seni aldatmayı bıraktığım için ilişkimizde heyecan kalmadı cümlesi, sevgilinizi kalbinden vuracaktır. Resmen tek celsede ayrılık sebebi.

Sevgiliye Ayrılık Konuşması

11. Net olun ona karşı. Ben seni üzerim mesela şu an senden ayrılarak seni üzüyorum deyin. Üzdüm, geçmiş olsun…

12. Ayrılmak istediğinizi söyleyin ve yanaklarını avuçlarınızın içine alın. Tatlım, böyle olmasını ben de istemezdim ama artık istiyorum deyin.

Sevgiliden Ayrılma

13. Ayrılmak istediğinizi söylediniz ve sevgiliniz üzüldü. Üzülme, hala arkadaş kalabiliriz ama başkalarıyla deyin.