İlk Buluşma İçin Kadınlara Pratik Saç Modeli Önerileri

297

İlk Buluşma, hem kadınlar hem de erkekler için oldukça heyecanlı ve önemli. Özellikle kadınlar, ilk buluşmada giyecekleri kıyafetten yapacakları makyaj ve saça kadar zorlu bir sürecin içinde yer alıyorlar.

ilk buluşma

İlk izlenim, karşıdaki kişi için çok önemlidir. Çoğu zaman kadınlar, sade ve şık olmak için hazırlık yaparlar. Kıyafetlerini, makyajlarını ve saçlarını da buna göre seçerler.

İlk buluşmada seçilecek saç modeli, çok abartılı olmamakla birlikte şık ve etkileyici olmalıdır. İlk buluşma için saç modeli önerilerinin size ilham olması dileğiyle…

YAN ÖRGÜ SAÇ MODELİ

ilk buluşma

Saçlarınızı iyice düzleştirip iki yandan ayırdıktan sonra saçı ayırdığınız taraftan üç tutam halinde klasik örgü yapın. Sonrasında saçın diğer kısımlarında yer alan tutamları da bu örgüye ekleyebilirsiniz.

YARIM AT KUYRUĞU SAÇ MODELİ

ilk buluşma

Saçlarınızı maşa ile dalgalandırdıktan sonra üst kısmı toplayın. Çabuk ve şık bir model isteyenler, bu model tam size göre.

SAHİL DALGALI SAÇ MODELİ

ilk buluşma

Saçlarınızı tutamlar halinde alıp düzleştiriciye sararak bu doğal dalgalı modeli elde edebilirsiniz.

BURGULU ÖRGÜ SAÇ MODELİ

Saçlarınızı burgu şeklinde kıvırarak klasik örgü modeli verin. Ön tarafta oluşturduğunuz bu modeli arka tarafta birleştirerek toka ile sabitleyin.