İlk Buluşma İçin Kadınlara 10 Altın Tavsiye

386

Hoşlandığınız kişi ile uzun zamandır beklediğiniz ilk buluşma geldi çattı. Kadınlar için ilk görüşmede yardımcı olacak 10 altın tavsiye ile karşınızdayız.

1-) İLK BULUŞMADA YEMEK YİYİN

İlk Buluşma

İlk buluşmada bir şeyler içmek yerine yemeğe gitmeyi tercih edin. Alın karşınıza yemek yeme şekline, garsona hitap şekline, sigaranızı yakışına, konuşmasına kadar her şeyi enine boyuna değerlendirin.

2-) BAKIMLI AMA SADE GÖRÜNÜN

Bakımlı ve Sade

Mezuniyet gecesine gidercesine hazırlık yapmanıza gerek yok. İlk buluşmada bakımlı ve sade görünmeye önem verin. Kısacık bir etek giyip sürekli orasını burasını çekiştirmekle, dekoltenizi kapatmaya çalışmakla adamın dikkatini dağıtmayın.

3-) GERGİN KADIN HAVASINDAN ÇIKIN

Gergin

İlk buluşmada gergin, suratsız bir kadın olmayın. Kimse suratsız bir kadına tahammül etmek istemez.

4-) TELEFONUNUZU SESSİZE ALIN

telefon

İlk görüşmenizde, işinizle alakalı ya da ailenizle alakalı bir telefon gelmediği sürece telefonlara cevap vermeyin. Telefonunuzu sessize alarak çantanıza koyun. Bütün ilginizi partnerinize verin.

5-) ESKİ SEVGİLİSİNİ SORMAYIN

Eski sevgili

İlk görüşmede meraklı meraklı eski sevgilisini sormayın. Eski sevgilisinin sizin ilk görüşmenizde ne işi var Allah aşkına ?

6-) VÜCUT DİLİNE DİKKAT

Vücut Dili

DREAM LOVER, James Spader (center), Madchen Amick (back to camera), 1994, © Gramercy Pictures

Erkek eğer gözlerinizin içine bakıyorsa bu sizinle ilgilendiği anlamına gelir. Dudaklarınız ve dekolteniz ile ilgileniyorsa sizi değil geceyi düşünüyor demektir. Dalıp gidiyor, sürekli telefonu ile uğraşıyorsa bu sizden hoşlanmadığı anlamına geliyor.

7-) KENDİNİZDEN BAHSEDİN

Kendinden Bahset

İlk buluşma sırasında partnerinize kendinizden bahsetmekten çekinmeyin. Bunu kağıttan okur gibi dümdüz yapmak yerine ortak noktalarınızı bulmaya yönelik açıklamalar yapın.

😎 BİLDİĞİNİZ BİR MEKAN SEÇİN

Mekan

İlk buluşma için bildiğiniz bir mekanı tercih edin. Böylelikle bildiğiniz bir mekanda daha rahat edebilirsiniz ve rahatlığınız partnerinize de yansır.

9-) İLK RANDEVUYU BASİT TUTUN

Basit

Yeni bir şeyler deneme işlerinizi ilk buluşmada uygulamaktan kaçının. İlk randevunuz daha basit olsun, yenilikler diğer buluşmalarda yapılabilir.

10-) İLK BULUŞMANIN DEĞERLENDİRİLMESİ

Soru İşareti

İlk randevunuz sona erdikten sonra kendinize bazı sorular sorun: Hoşlandım mı? Birdaha görüşmek ister miyim? Cevabınız evet ise bir sonraki buluşma için hazırlanabilirsiniz.