Hafta Sonu Aktivite Ne Yapsak?

234

Yaşadığı yerden sıkılıp hafta sonu küçük kaçamak yapmak isteyenler bu yazıyı mutlaka okusun. Özel aracınız varsa rahat gidebileceğiniz yoksa da turlar ile gidebileceğiniz muhteşem etkinlikler var.

BALIK TUTUN

Hafta Sonu Balık Tutmak

Alın hafta sonu takımları size en yakın yere balık tutmaya gidin. Ya da uzak bir yere gidin seçim size kalmış. Hem balık tutarak hem de suyun güzelliği ile bütün haftanın stresinden kurtulun. Yeni haftaya motive olmuş ve gevşemiş bir şekilde başlayın.

FOTOĞRAF TURU DÜZENLEYİN

Hafta Sonu Fotoğraf

İlla profesyonel fotoğraf makinesine ihtiyacınız yok, akıllı telefon da olur eski bir fotoğraf makinesi de. Alın hafta sonu fotoğraf makinenizi, turlayın bakalım neler bulacaksınız. Akşam da çektiğiniz fotoğrafları sosyal medyada paylaşın. Beğeniler, yorumlar, sorular derken bir bakmışsınız hafta ortasına gelmişsiniz.

MANGAL YAPIN

Hafta Sonu Mangal

Aman bu havada mangala mı gidilir demeyin. Gidilir efendim. Yaz ya da kış her mevsimde mangalın ayrı bir güzelliği var. Gideceğiniz mekan hiç farketmez. İster deniz kenarına gidin, ister toprak ve ağaç olan bir alana gidin. Yakın hafta sonu mangalınızı, atın haftanın tüm stresini.

MAÇA GİDİN

Hafta Sonu Maç

Aksiyon arayanlar, bu madde tam size göre. Alın biletinizi, basın gidin. Başlayın bağırmaya. Bakın o zaman ne stres kalıyor ne haftanın yorgunluğu.

YAŞADIĞINIZ ŞEHRİ GEZİN

Hafta Sonu Gezi

Kaç senedir yaşadığınız şehirdesiniz? Her yerini yeterince tanıyor musunuz? Büyük şehirlerde görmediğiniz milyon tane yer vardır. Yeni yerler görmek, zihninizi tazelemenize yardımcı olacaktır.

SOSYAL SORUMLULUK

Hafta Sonu Sosyal Sorumluluk

En az diğer etkinlikler kadar sizi rahatlatacak bir iş sosyal sorumluluk projeleri. Yardıma muhtaç birilerine yardım edin, barınaktaki hayvanları ziyaret edin. Bu şekilde hafta boyunca motive olabileceksiniz.

KİTAP OKUYUN

Kalabalıklardan sıkıldıysanız, kimseleri görmek istemiyorsanız evinizde oturun ve kitap okuyun. Üzerinize bir battaniye alın, koca bir termos çay ve başlayın okumaya. Hafta sonunuzun ne kadar huzurlu geçeceğini ve yeni haftanın ne kadar güzel başlayacağını tahmin bile edemezsiniz.