Galaxy S9’un Tasarımı İle Ön Plana Çıkması Bekleniyor

307

SAMSUNG, yeni Galaxy S9 hakkında resmi bir açıklama yapmadı henüz. Resmi açıklama yapılmamasına rağmen S9’a ilişkin bazı bilgiler kamuoyuna sızdırıldı.

Geçtiğimiz yıl satışa sunulan Galaxy S8 hakkındaki detaylar, telefon satışa çıkmadan önce sızdırıldı. Sızdırılan bilgilerin çoğunun doğru olduğu tahmin ediliyor.

Galaxy

Galaxy S9 hakkında sızdırılan bazı bilgiler olmasına rağmen hala netlik kazanmamış konular da bulunuyor. S9’da parmak izi okuyucusunun nerede olacağı konusu henüz netlik kazanmadı.

Galaxy S9

TASARIMIN S8 İLE AYNI OLMA İHTİMALİ VAR

Geçen yıl satışa sunulan Galaxy s8 ile Samsung, tasarım anlamında önemli ilklere imza attı. Çerçevelerin inceltilmesi ile göze oldukça hoş gelen bir görüntü elde edildi. S9’da kullanılacak olan tasarımın da S8 ve Note 8 ile aynı olması bekleniyor.

Galaxy S9

DEPOLAMADA ÖNEMLİ BİR DEĞİŞİKLİK YOK

Son zamanlarda piyasaya sürülen akıllı telefonların hafızaları neredeyse bir bilgisayarın hafızasından daha fazla. S9’un da 6 GB RAM ile satışa çıkarılması öngörülüyor.

Galaxy S9

S9 FİYATLARI BEKLEYENLERİ ÜZEBİLİR

S9’a ilişkin fiyat söylentileri arasında 800-900 dolar arasında bir rakam yer alıyor. S9’un Türkiye fiyatının 5000-6000 TL arasında olacağı tahmin ediliyor.

Galaxy S9