Ezgi Mola Kalbimi Kırıyorsunuz

271

Oyuncu Ezgi Mola son zamanlarda fiziği ile ilgili yapılan yorumlara, uzun süre sessiz kaldıktan sonra açıklama yaptı.

‘Beni bedenime küstürüyorsunuz’ diyen Ezgi Mola, Dünya Güvenli İnternet Günü kapsamında UNICEF Türkiye işbirliği kapsamında Instagram üzerinden canlı yayın yaptı. Fiziğiyle ilgili sürekli olumsuz yorumlar yapılmasına ilişkin de açıklamalar yaptı.

Ezgi Mola

Takipçilerinin sorularını tek tek yanıtlayan Mola, sosyal medyada bedeni ile ilgili yapılan olumsuz yorumların yol açtığı sorunlara değindi. “Çocuklar, yapılan yorumlar yüzünden güven sorunu yaşıyor. Bana da olumsuz yorumlar yapıldığı zaman bütün günüm kararıyor” dedi.

34 yaşındaki oyuncu: “Agresif olmama sebep oluyor o yorumlar. Bazen ağza alınmayacak şeyler söylüyorlar, silmek istiyorum. Ama silmek yeterli değil, kişileri durdurmak lazım” ifadelerini söyledi.

oyuncu Ezgi Mola

Fiziğine ilişkin yapılan olumsuz yorumları: “Ben bu bedenle yaşıyorum. Kalbimi kırıyorsunuz, beni bedenime küstürüyorsunuz” diyerek eleştirdi.

MAİDE’NİN ALTIN GÜNÜ FİLMİNDE OYNADI

Oyuncu Ezgi Mola, en son Maide’nin Altın Günü isimli filmde başrol oynadı. Film, 779 milyon 565 kişi tarafından izlendi.

Ezgi Mola Instagram

EZGİ MOLA KİMDİR?

“29 Mart 1983, İstanbul doğumlu olan Ezgi Mola 2000 yılında Akademi İstanbul’da eğitimine başladı. Henüz 18’ini bitirmeden Kartal Tibet’in yönettiği Karate Can dizisinde ilk televizyon deneyimini kazandı.

Müjdat Gezen Sanat Merkezi’ni kazandı ve 4 yıl eğitim aldı. Bu arada Aydoğan Temel’den de 2 yıl tiyatro eğitimi aldı. Yine Aydoğan Temel’in liderliğindeki bir tiyatro topluluğuyla Çürük Elma oyununda ilk sahne deneyimini yaşadı.

Ezgi Mola kimdir

2005 Kasımında BKM Atölye’ye katıldı. 2005 sonbaharında safça bir kuaförü canlandırdığı Hırsız Polis dizisinin gördüğü büyük ilgi sonucu kitlelerce tanınmaya başladı.

2006 yılında çevrilen Hayatımın Kadınısın filmindeki rolüyle başarı kazandı. Bu filmde kişisel hedef olarak gördüğü Türkân Şoray ile karşılıklı oynama fırsatı yakaladığı gibi, kendini gösterebileceği bir rolü canlandırma şansı da buldu. Bu rolüyle 2007 yılında En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu dalında Sadri Alışık Ödülü sahibi oldu.

Ezgi Mola

2008 yılında Uğur Yücel’in yönetmenliğinde Türkiye’de bir ilk olan Kolay Gelsin adlı doğaçlama sit-com denemesinde rol aldı, ama proje uzun ömürlü olmadı.”