Eski Sevgiliye Geri Dönmeme Sebepleri

238

Eski sevgiliye  geri dönmek, herkes tarafından farklı değerlendirilen bir konu. Bazıları olumlu yaklaşırken bazıları da kesinlikle olmaz diyor.

Eski sevgilinize geri dönüp kaldığınız yerden devam etmek çok mu kolay? Her şey eskisi gibi mi olacak ya da eskisinden daha mı güzel olacak? İşte eski sevgiliye dönmemeniz için birkaç neden:

eski sevgiliye geri dönmek

TUHAFLIKLARI ARTIK RAHATSIZ EDİCİ

Eskiden buluşmalara zamanında gelmeyişi size sevimli gelirken artık hiç de sevimli değildir. Yemek yerken çıkardığı sesler… Artık sevimli gelmeyecek.

KAVGALAR DEVAM EDİYOR

Sizin hala çok konuştuğunuzu düşünüyor. Ufacık şeylere bile ciddi tepkiler vermenizden hala şikayetçi, siz de hala kavgalarda bu kadar sakin kalmasına anlam veremiyorsunuz. Yeniden bir araya gelmek istiyorsanız sadece iyi şeyleri düşünmeyi bırakın.

eski sevgiliye geri dönmeme

FİZİKSEL ÇEKİM ESKİSİ GİBİ DEĞİL

Herkes, eski sevgilisini sever ama bir yere kadar. Arzu ve tutku ilişkinin ilerleyen zamanlarında yavaş yavaş kaybolmaya başlar. Bir de ilk defa dokunduğunuz bir tenin sizde yaratacağı heyecanı düşünün.

ÇOK FAZLA SEÇENEĞİNİZ KALMADI MI?

Hala neden eski sevgiline dönmek istiyorsun? Ondan ayrıldıktan sonra başkalarıyla da flört etmedin mi? Hatta belki çıktın ya da çıkmak istedin. Şimdi neden yeniden eski sevgilini istiyorsun? Çok fazla seçeneğin kalmadı mı?

eski sevgiliye geri dönmeme nedenleri

BAZI ŞEYLERİN ÜSTESİNDEN GELİNEMEZ

İlişki ve sevgili için kendinizde bazı şeyleri değiştirmeye çalışabilirsiniz. İki tarafın da memnun olacağı bazı fedakarlıklar… Ama bazı şeyler, konuşularak ya da inkar edilerek çözülemez.

BİRLİKTE MUTSUZ DA OLMUŞTUNUZ

Eğer “Çok mutluyduk, yani genelde” diye konuşur ya da düşünürken bulursanız kendinizi, yüzde yüz havlu atmalısınız.

ÇOKTAN UNUTMUŞTUNUZ

Duygusal olarak yolunuza onsuz devam ettiniz. Ona geri dönmek, izlediğiniz bir filmi tekrar izlemek gibi bir şey olacaktır.

eski sevgiliye geri dönmek doğru mu

Eski sevgilinin eski olmasının bir takım sebepleri olmalı değil mi? Affetmiş, unutmuş, unutmuş gibi yapmış olabilirsiniz, ama içinizde bir yerlerde duruyor emin olun.

Peki sevgiliniz sizden ayrıldıktan sonra birileriyle görüştü mü? Bana ne diyebilirsiniz ama emin olun aklınıza takılacak.

eski sevgiliye geri dönülür mü

Etrafında, çevrende, arkadaşların, eşin, dostun arasında eski sevgilisine geri dönüp mutluluğu yakalamış kaç kişi var?

Diyelim eski sevgilinize döndünüz, mutlusunuz ama ya ayrılırsanız? İşte o zamanki pişmanlığın tarifini yapmamız zor.