Erkekler Zeki Kadınları Seviyor mu, Korkuyor mu?

245

Etrafımızda evli ya da bekar, çok güçlü ve zeki kadınlar var. Evli olanların evlenmek nasıl kendi tercihleri ise bekar olanlar için de aynı şey geçerli.

Erkek güçlü

Bekar kadınlar ya kendi istekleri doğrultusunda yalnız kalıyorlar ya da ilişkilerinde yaşadıkları sorun hep aynı. Erkekler güçlü kadınlardan korkuyor !

Başarılı, kendi ayakları üstünde duran kadınlar, ilk bakışta erkeklerin direk ilgisini çekiyor. Onları hayatlarına alabilmek için çok çaba sarfediyorlar. Zeki ve güçlü kadınların kalbine girebilmek için daha çok çaba göstermek gerekiyor.

Erkek güçlü

Tanıma, flört vs sürecinin ardından ilişki tam anlamıyla başladıktan sonra erkek, kadının gücünün farkına varıyor. Dışarıda aslan olan kadının, evde uysal bir kedi gibi olmasını istiyor. Dışarıda aslan olan kadın, eve de aynı şekilde gelirse erkek ürküyor, kaçıyor. Ve ilişkide kaçınılmaz son yaklaşıyor.

erkek güçlü

Erkeklerin düşüncelerine göre; ilişkide bir tane lider olması gerekiyor, o da kendisi. Erkeklerin en büyük korkusu olan yönetilme korkusu kendini göstermeye başlıyor.

GÜÇLÜ KADINLARIN SAYISI ARTIYOR

erkek güçlü

Her geçen gün güçlü, zeki, ne istediğini bilen kadınların sayısı artıyor. Kadınlar işte ya da ilişkilerinde ne istediğini söylememeli, erkekler ise her zaman söylemelidir.

Halbuki, iş hayatında ya da dışarıda güçlü olan kadınlar, ilişkilerinde de her zaman güçlü olmak istemezler. Hiçbir kadın ilişkisinde ezebileceği bir erkek olsun istemez.

erkek güçlü

Kadınların içindeki gücü uyandırmadan önce, erkeklere kadının gücünden korkmamalarının öğretilmesi gerekiyor. Güçlü bir kadınla birlikte olmak korkulacak bir şey değil aksine erkeğe de güç verecek bir durumdur.