Erkekler Kadınlarda Ne Arar

510

Her erkeğin çekici bulduğu, hoşlandığı kadın tipi farklıdır. Bazıları esmer kadınlardan hoşlanır bazıları sarışın kadınlardan. Ama bazı şeyler var ki işte bunlar bütün erkeklere çekici geliyor.

Erkekleri mıknatıs gibi çekmek isteyen kadınların, erkeklerin çekici buldukları kadınlara ilişkin bazı tüyoları bilmeleri gerekiyor.

KONUŞMA BİÇİMİ – SES

İlgi Çekici

Erkeklerin çoğu, kadınsı bir sese sahip olan kadınlar ile konuşmaktan hoşlanıyor. Ayrıca konuşma hızı, kelime telaffuzu gibi konularda kendilerine benzeyen kadınları tercih ediyorlar.

BOY

BOY

Erkekler genellikle kendilerinden kısa kadınlar ile birlikte olmak isterler. Kısa boylu erkekler ise kendileri gibi kısa boylu kadınları tercih eder.

YAŞ

YAŞ

Erkekler, ilişki yaşayacakları kadının kendisinden küçük olmasını istiyor. Uzmanlara göre erkekler; 24-26 yaşındaki kadınları kendilerine daha uygun buluyorlar. 24-26 yaş aralığındaki kadınlar, anneliğe daha uygun görülüyor.

MAKYAJ

MAKYAJ

Yapılan araştırmalara göre erkekler, hafif ve doğal makyaj yapan kadınları tercih ediyor. Aşırı makyaj yapan kadınlar erkeklere hiçbir zaman çekici gelmiyor.

BEL VE KALÇA ORANI

BEL VE KALÇA ORANI

Beaufort’daki Güney Carolina Üniversitesi’nde yapılan araştırma erkeklerin, bel ve kalçası orantılı olan kadınlardan hoşlandığını ortaya koydu.

SAÇ RENGİ

SAÇ RENGİ

Saç rengi ile ten rengi uyumlu olan kadınlar, erkekler tarafından her zaman çekici bulunuyorlar. Erkekler, dans etmeye en çok sarışın kadınları davet ediyor.