Dijiseksüellik İsimli Yeni Cinsel Eğilim

342

Bilim insanlarına göre yakın gelecekte, insanların cinsel ihtiyaçlarını sanal gerçeklik ve yapay zekâ ile karşılayabilecekleri dijiseksüellik isimli yeni bir cinsel eğilim ortaya çıkacak.

Dijiseksüellik

Kanadalı bilim insanları, dijiseksüellik isimli yeni bir cinsel eğilim ortaya çıkacağını iddia etti. Manitoba Üniversitesi’nden Profesör Neil McCarthour “Artık sanal seks döneminin başladığını kendimizden emin bir şekilde söyleyebiliriz” açıklamasını yaptı.

ROBOT İLE SEKS TERCİH EDİLECEK

Dijiseksüellik Nedir

Gelişen teknoloji sayesinde insanlar artık robotlar ile seksi insanlar ile sekse tercih edecekler. McCarthour konuya ilişkin: “İnsanlar robot partnerleriyle yakın ilişkiler geliştirecek. Robotlar insanların isteklerini ve insan partnerlerin yapmayacağı şeyleri yapmaları için sipariş üzerine geliştirilecek” dedi.

Dijiseksüel Cinsellik

ROBOTUMDAN EŞİM HİÇ RAHATSIZ DEĞİL

İngiliz televizyon kanalı Channel 4’da yayımlanan ‘The Sex Robots are Coming’ (Seks Robotları Yolda) adlı belgeselde, 58 yaşındaki ABD’li mühendis, robotuyla ilişki yaşadığını ve eşinin bundan rahatsız olmadığını söyledi.

April adını verdiği sarışın robot ile haftada 4 kez birlikte olan mühendis, 36 yıllık eşinin bundan hiç rahatsız olmadığını açıkladı.