Demet Akalın ’a Büyük Kazık: Verdiği Hediyeyi Geri İstedi

371

Ünlü sanatçı Demet Akalın 2017 yılının son günlerinde, Mersin Tarsus’ta bir konser verdi. Akalın konserinde, doğum günü olduğunu söyleyen bir hayranına, 7 bin TL değerindeki çizmelerini hediye etti.

Sanatçı, çizmelerini hediye ederken hayranının kimliğine de bakarak doğum gününün doğru olup olmadığını kontrol etti.

Demet akalın

HAYRANINDAN DEMET AKALIN’A BÜYÜK KAZIK

Demet Akalın, konserin ardından kısa bir süre sonra gördüğü haber ile şoka girdi. Çizmeleri hediye ettiği hayranının, 7 bin TL değerindeki çizmeleri satışa çıkardığını gören sanatçı tepki gösterdi.

Demet Akalın

Sosyal medya hesabı üzerinden bir paylaşım yapan Akalın, fotoğrafın altına: “Bazen bazıları gerçekten hiçbir şeyi haketmez! Numaramız aynı dedin! Hediye hatıra olarak saklanır satışa çıkmaz! Yazık geri gönder… Ben başka kıymet verecek gerçek bir fanıma veririm!” notunu düştü.

Demet akalın

Demet Akalın, diğer ünlü isimler ile ettiği kavgalar ile magazin gündeminde adından sıkça söz ettiriyordu. Şimdi de hayranına hediye ettiği çizmeleri geri istemesiyle gündeme geldi.

Demet Akalın’ın hayranından çizmeleri geri istemesi üzerine, çizmeleri alan kişinin nasıl bir açıklama yapacağı merak ediliyordu. Hayranından beklenen açıklama geldi.

O HAYRANDAN AÇIKLAMA GELDİ

Çizmelerin hediye edildiği Demet Akalın hayranı açıklamasında: “Ben Duygu Temir. 27 Aralık 2017 Tarsus’un kurtuluşunda gerçekleşen konserde Demet Akalın’ın çizmesini hediye ettiği kişiyim. Şimdi gerçek olayı anlatmak için bu paylaşımı yapma gereği duydum. Başta şunu söylemek istiyorum; konserin video kaydı mevcuttur.

Ben konserde arka sıralardaydım, Demet Akalın şöyle seslendi; “Bugün kimin doğum günü ise ona çizmelerimi hediye edeceğim” dedi.

Bunun üzerine neredeyse herkes el kaldırıp “Benim doğum günüm” diye bağırmaya başladı. Beni de görüp nüfus cüzdanımı kontrol etmek istedi. Polis eşliğinde ön tarafa getirildim. Demet Akalın bana sordu, “Ayak numaran kaç” diye, ben de “39” dedim. Daha sonra Demet Hanım da “İyi sana olur” dedi. Demet Hanım’la aramızda bu konuşmadan başka bir konuşma geçmedi. Yani ona sadece 39 kelimesini kullandım.

Konser bittikten sonra bir güvenlik görevlisi ile bana çizmeleri gönderdi. Bu çizmeleri paylaş beni de etiketle demiş. Ben de paylaşıp Demet Akalın’ı etiketledim. Yani kısacası ben Demet Hanım’dan hiçbir şekilde çizmelerini isteyip “ayak numaramız aynı, bana verin” diye bir cümle kurmadım. Benim çizmeleri satışa çıkartma olayına gelince; diyelim ki o gün benim doğum günüm değildi de bir erkeğin doğum günüydü. O erkek arkadaşımız çizmeyi giyecek miydi? Olmayınca satacaktı. Ya da başka bir ihtimal düşünelim, o gün bana çizme değil de altın hediye etseydi, ben o altını ömür boyu saklayacak mıydım?

Çünkü bazen hediyeler verilen kişiye faydası dokunması için de verilir. Keşke çizmeler bana olsaydı da satma gereği duymasaydım. O zaman bu olayın magazin programlarında bile tartışılacak bir konu haline gelmemiş olurdu. Tekrardan Demet Hanım’a vermiş olduğu hediye için teşekkür ederim,geri istemiş olmasından dolayı da iade etmeye hazırım.” dedi.