Demet Akalın 6 Bin TL’lik Pastayla Yine Olay Oldu

193

Uçuk harcamaları ile gündeme gelen Demet Akalın şimdi de kızına aldığı 6 bin TL’lik pasta ile gündeme geldi. Akalın, yakın çevresi ile toplanarak kızı Hira için doğum günü partisi düzenledi.

Kızı Hira’nın doğum günü pastasının 6 bin TL olduğu öğrenildi.

Demet Akalın kızı Hira

Demet Akalın Okan Kurt çifti, 2012 yılında dünya evine girdi. 2014 yılında da kızları Hira dünyaya geldi. Akalın Kurt çifti, düzenledikleri parti ile kızları Hira’nın doğum gününü kutladı.

1 HAFTADA TAMAMLANDI

Demet Akalın

Hira’nın doğum günü partisi için hazırlanan pastanın değeri 6 bin TL. Aldığı pahalı kıyafetler ile magazin gündeminden düşmeyen Demet Akalın, bu sefer de kızının pastası ile gündeme geldi. Pastanın yapımı 1 haftada tamamlandı.

Seda Sayan, Ebru Destan, Işıl Reçber, Özlem Yıldız gibi ünlü isimler, Demet Akalın ve eşini bu özel günde yalnız bırakmadı. Fatih Ürek, düğünlerde geline katılan beşi bir yerdeyi Hira’ya doğum gününde taktı.

Demet Akalın eşi

EŞİ OKAN KURT KİMDİR?

Okan Kurt, 1982 yılında Mersin’de dünyaya geldi. Aslen Gaziantepli olan Okan Kurt, küçük yaşlarda ticarete atıldı. Beş yıl Amerika’da öğrenim gören iş adamı, 2 yılda İtalya’da ikamet etti. Kendi camiasında başarılı bir iş adamı olarak tanınan Okan Kurt, 2012 yılında ünlü pop sanatçısı Demet Akalın ile hayatını birleştirdi.

Demet Akalın Okan Kurt

Türkiye’nin en çok konuşulan çiftlerinden olan Demet Akalın- Okan Kurt çiftinin bu evlilikten 2014 yılında Hira adını verdikleri bir kızı doğdu.

İş adamı olarak bilinen Okan Kurt, eşi Demet Akalın’ın “Şerefime Namusuma” klibinde oynadı, bu klip uzun süre konuşuldu.

Okan Kurt kimdir

Çift ünlü komedyen Şahan Gökbakar’ın ‘Osman Pazarlama’ filminde konuk oyuncu olarak yer aldı. İkilinin sahnesi filmin en çok konuşulan anlarından oldu.

Varlıklı bir aileden gelen Okan Kurt, küçük yaşlardan beri iç içe olduğu ticaret hayatına devam ediyor.