Bedava Konaklama İsteyen YouTuber ’a Şok Cevap!

482

İngiltere’de bir YouTuber olan Ella Darby , bir otele mail atarak bedava konaklama talebinde bulundu. Otel, YouTuber’a öyle bir cevap verdi ki Elle Darby , neye uğradığını şaşırdı. Otel, verdiği cevabı sosyal medya üzerinden de paylaştı.

YouTuber Elle Darby

İngiltere’de videolar çekerek hatrı sayılır bir takipçi kitlesine ulaşan Elle Darby, bir otelde bedava konaklama istediğini ifade eden bir maili otele gönderdi.

87 bin YouTube, 76 bin Instagram takipçisi olan Elle Darby, Dublin’deki bir otele mail yoluyla bir soru sordu. Başına ne geldiyse o sorudan sonra geldi.

Elle Darby

YouTube ‘da gezi ve güzellik temalı videolar çeken YouTuber Elle Darby, bir otelde 5 gecelik konaklamayı bedavaya getirmek için otele e-posta gönderdi. Sevgililer gününde, sevgilisi ve kendisi için 5 gecelik bir tatil talep eden Darby, karşılığında otelin tanıtımını yapmayı ve memnuniyetini dile getirmeyi sundu.

Elle Darby Konaklama Talebi

Ella Darby mailde ayrıca;  geçtiğimiz sene Florida’da yer alan Universal Orlando ile bu şekilde bir anlaşma yaptığını ve iki tarafın da durumdan memnun ayrıldığını belirtti. E-postanın sonunda, otelden cevap beklediğini dile getirdi.

Otelden gelen cevap, Elle Darby’nin hiç beklemediği bir cevaptı.

Elle Darby YouTuber

Otelden gelen e-postada: “Attığınız bedava konaklama postası için teşekkürler. Öz benliğine saygı ve haysiyet gerektirmese de, böyle bir posta atmak cesaret ister. Size burada video karşılığında ücretsiz kalma izni verirsek sizinle ilgilenecek personelin parasını kim verecek?

Elle Darby E-posta

Bu arada şanslıyız ki Facebok sayfamızda 186 bin, Instagram’da 32 bin ve Twitter’da 12 bin takipçimiz var. Ama şükürler olsun ki milyonlarca yıl bile geçse kimseden beleş bir şeyler istemem. Gelecekte tavsiyem odur ki, herkes nasıl ödeme yapıyorsa lütfen siz de öyle yapın. Böylece kendinize olan saygınızı göstermiş ve daha az utandırıcı bir şey yapmış olursunuz.

Saygılarımızla.

Not: Cevabımız, hayır.” ifadelerine yer verildi.