Asena Atalay’dan ‘Hayko Cepkin’ Hakkında Şok Paylaşım

203

2017 yılında futbolcu eski eşi Caner Erkin’e açtığı davalar ile sık sık gündeme gelen Asena Atalay, bu sefer de Hayko Cepkin hakkında yaptığı şok paylaşım ile gündemde yerini aldı.

Doğuştan sağ göz kapağı düşük olan Hayko Cepkin ile tek farı olan bir arabanın fotoğrafını yan yana paylaşan Asena Atalay, tepki gördü.

hayko

Paylaştığı fotoğrafın altına gülen surat emojisi ekleyen Atalay, ‘yok artık’ dedirtti.

Fiziksel özellikleri ile dalga geçerek insanları aşağılayan Asena Atalay, yaptığı paylaşım ile tepki çekti.

Asena

1 çocuk annesi olan Asena Atalay’ın hayranları, bu davranışın kendisine yakışmadığını dile getirerek Atalay’ı eleştirdi.

Yapılan yorumlar arasında: “Hayko, bu kusurunun ameliyatla düzelebileceğini bildiği halde bıçak altına yatmak istemiyor. O, bunu sorun etmezken senin böyle dalga geçmen çok yanlış” ifadeleri de yer aldı.

asena

ASENA ATALAY KİMDİR?

“Asena Erkin (Atalay), 21 Kasım 1989 tarihinde İzmir’de doğmuştur. Bir erkek kardeşi vardır. Aslen Antalya’lı ve varlıklı bir turizmci ailenin kızıdır. Kendi otelleri var. Liseyi Denizli’de okudu. Liseden sonra İspanya’ya gitti.

asena

İspanya’da 2,5 yıl okuduktan sonra Türkiye’ye 2008 yılında döndü. Ankara, Bilkent Üniversitesi’nde İşletme bölümünde okumaya başladı. Bilkent’te öğrenciyken evlenince İstanbul’a geldi okulu dondurdu.

Çocuğu olduktan sonra tekrar okumaya karar verip İstanbul, Beykent Üniversitesi Tekstil-Moda Tasarımı Bölümü’nde okumaya başladı.

asena

“Ase88” adında kendi markasını yarattı. WhatsApp’tan ürün satmaya başladı. Ase88 açılımı şöyle: Ase onun adının kısaltılmışı, 88 de Caner’in forma numarası. Ayrıca İstinye’de “Asena 88” adlı bir mağaza açtı.

2013 yılının sonlarında Berkay Şahin, Asena Erkin ile adı birlikte anıldı ancak iddiaları da kesin bir dille yalanladı.

asena

Asena Erkin, Temmuz 2014 ayında Show TV’de iki hafta “Hey Canlı”nın sunucusu Özge Ulusoy’un yerine sunuculuk yaptı.

Asena Erkin (Atalay), 2009 yılında futbolcu Caner Erkin ile tanıştı 7 aylık flörtün ardından 18 Haziran 2010 tarihinde evlendiler. 25 Nisan 2011 tarihinde Çınar adında bir oğlu oldu.

2016 Ocak ayında eşi Caner Erkin boşanma kararı alarak oğlu ile birlikte evi terk etmiştir. 29 Ocak 2016 tarihinde boşandılar.”