Arif V 216’nın Görkemli Galası Yapıldı

402

Cem Yılmaz’ın yeni filmi Arif v 216’nın görkemli galası yapıldı. Galaya, filmin oyuncularının yanı sıra çok sayıda ünlü isim de katıldı.

Arif V 216

Merakla beklenen filmin yine merakla beklenen galası Zorlu Center’da yapıldı.

Arif v 216 filminin başrollerini, Cem Yılmaz ile Ozan Güven paylaşacak. Filmin kadrosunda; Özge Özberk, Mustafa Sandal, Seda Bakan, Mert Fırat, Özkan Uğur, Zafer Algöz, Özgür Emre Yıldırım, Farah Zeynep Abdullah ve Cem Yılmaz’ın ağabeyi Can Yılmaz, Ahu Yağtu, Duygu Demirkol, Kerem Alışık da yer alıyor.

Arif v 216

ARİF V 216 5 OCAK 2018’DE VİZYONA GİRECEK

Bilim kurgu-komedi türündeki film, 5 Ocak 2018’de sinemaseverler ile kucaklaşacak.

Film, halı satarak geçinen Arif ile onun uzayda tanışıp dost olduğu robot 216 arasında geçiyor.

Filmin senaryosunu Cem Yılmaz yazdı, film müziklerini ise İskender Paydaş paylaştı.

Arif v 216

FİLMİN GALASI BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Beklenen filmin galasına; filmin oyuncularının yanı sıra İş ve sanat dünyasından ise Şeyma ve Acun Ilıcalı, Barış Arduç, Özge ve Tolga Çevik, Ronit ve Cem Hakko, Fazıl Say, Siren Ertan, Elif Dürüst, Rana ve Erol Tabanca, Berrin Yoleri, Feryal Gülman, Ayşegül ve Ahmet Hotiç, Serra Tokar, Sedef Zaim, Yasemin ve İzzet Özilhan, Leyla Alaton, Selin Demiratar, Berrin Zorlu, Yasemin Taciroğlu, Melis ve Uraz Kaygılaroğlu, Pelin Akil ve eşi Anıl Altan, Beyza ve Engin Hepileri, Pınar ve Kerem Özçapkın, Vildan Atasever, Wilma Elles, Hatice Aslan gibi isimler katıldı.

Arif v 216

Cem Yılmaz, filmin gösteriminden önce sahneye çıkarak yaptığı konuşmasında:  “Mert Fırat, Şükrü Özyıldız, Kerem Alışık; hepsi birer başrol oyuncusu olan oyuncu arkadaşlarım bu filmde rol almayı kabul etti, bu bizim için büyük bir ödül. Çok teşekkür ediyorum. Çağlar Çorumlu’ya hepiniz gönlünüzde ayrı bir sayfa açacağınızı temenni ediyorum. Bugün burada olmayan çok kıymetli müzisyenler Tarkan, Kenan Doğulu ve Mustafa Sandal’a filmdeki emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bize maddi manevi destek veren, çok kıymetli arkadaşım Farah’a kendisini canlandırma sürecinde destek ve ilham veren, ilgilenen çok kıymetli Ajda Pekkan’a da teşekkür ediyorum.

Arif v 216

Filmi bugün izleyenler birlik, beraberlik gibi doygun duygular yaşadılar. Türk Sineması’nda çok emek veren birçok ismin yükünü taşıyoruz. Onlara layık olmaya çalışıyoruz. Bu elbette ki maddi kaynakla mümkün. Sponsorumuz Arçelik’e çok teşekkür ediyoruz. Cesur birçok prodüktör vardır. Bana en cesuru denk geldi. Bana bu imkanı sağlayan ve bundan önceki 2 filmde de yanımızda olan Muzaffer Yıldırım’a çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Arif v 216

Ozan Güven de bir açıklama yaparak:  “Umarım Ali Ateş (Güven) ve Kemal (Yılmaz) büyüdükleri zaman çok sevecekleri bir film yapmış oluruz. Hepiniz hoş geldiniz” dedi.