5 Maddede Erkekleri Anlama Kılavuzu

294

Kadın ve erkeğin birbirini anlayamamasına ilişkin problemler, yüzyıllardan beri var. Erkekler kadınları, kadınlar da erkekleri anlamadıklarından dert yanmaktan hiçbir zaman vazgeçmediler. İşte 5 maddede erkekleri anlama kılavuzu:

Kadınların ‘ne de olsa erkek, hepsi aynı’ önyargısı, çoğu zaman başlayacak güzel bir ilişkiye engel olur. Bu zamana kadar yapılan araştırmalar, zannedilenin aksine kadın ile erkeğin çok fazla ortak noktası olduğunu ortaya koyar. Erkekler ile kadınların hayattan beklentileri bile aynıdır.

İşte Erkekleri Anlama Kılavuzu:

1-) Çapkın Erkekler

Çapkın Erkekler

Çapkın erkekler, ilişkilerde sev-terket prensibini benimserler. Çapkın erkeklerin en belirgin özelliklerinden biri de ilişkilerinde ne kadar zaman geçerse geçsin hala istendiklerini bilmek istemeleri.

Çapkın bir erkeği etkilemek için ona ne kadar çekici olduğunu anlatmanız değil hissettirmeniz gerekir.

2-) Romantik ve Hayalperest Erkekler

Romantik ve Hayalperest Erkekler

Bu tip erkeklerin en belirgin özelliği, ilişkilerini kafalarında tasarlayıp ona göre bir ilişkin aramalarıdır. İzledikleri filmler, okudukları kitaplar bu erkeklerin aradıkları romantizmin sınırlarını belirler.

Romantik ve hayalperest erkekleri baştan çıkarmak ve etkilemek için macera dolu bir ilişki sunmanız gerekmektedir.

3-) Ana Kuzusu Erkekler

Ana Kuzusu Erkekler

Ana kuzusu denilmesinden de anlaşıldığı gibi bu erkekler ilgi manyağıdır. İlişkisinde, hayatındaki kişiyi bir ebeveyn gibi görür ve sürekli ilgi bekler.

Ana kuzularını etkilemek için öncelikle ona farklı olduğunuzu hissettirmeniz gerekmektedir.

4-) Ahlak Bekçisi Erkekler

Ahlak Bekçisi Erkekler

Bu tip erkekler, karşılarındaki kişide kendilerine ters gelen bir tutum veya davranış gördüklerinde bunu dile getirmekten çekinmezler. Hayatı özgürce yaşamak konusunda herhangi bir problemleri yoktur ama topluma aykırı davranışlar sergileyerek cezalandırılma ihtimali onlara zevk verir.

Ahlak bekçisi erkekleri etkilemek için hoşuna gideceğini zannettiğiniz cici kız imajınızı derhal terketmeniz gerekir.

5-) Ağır Abi Erkekler

Ağır Abi Erkekler

Bu tip erkekler, hem çevresini hem de kendisini sürekli kontrol altında tutmaya çalışır. Dışarıdan bakıldığında ağır abi olsalar da aslında çok duygusallardır.

Bu erkeklerin ilişkisinde kavga ve tartışma olmazsa olmazdır. İlgisini çekebilmek için zor bir kadın olduğunuzu ve onu zorlu bir savaşa davet ettiğinizi hissettirmeniz gerekmektedir.