2018 Yaz-Kış Saç Trendleri

1001

Güzellik trendleri ve moda her yıl yaz ve kış aylarında değişiyor. Son yıllara bakıldığında makyaj trendleri gibi saç renkleri ve modellerinin trendleri de çeşitlilik kazandı.

Son yıllarda çeşitlenen saç trendleri ile yüzünüze ve teninizin rengine uygun saç renkleri ile güzelliğinize güzellik katabilirsiniz.

2018 saç trendlerine baktığımızda her tarza hitap ettiğini görüyoruz.

2018 YILININ ÇOK KONUŞULACAK SAÇ TRENDLERİ

1-) HOLOGRAFİK SAÇ RENKLERİ

Holografik Saç

Mor, pembe, mavi, pastel tüm renkler ile marjinalliği saçlarımıza yansıtan holografik saç renkleri 2018 yılının trendleri arasında yer alacak.

2-) OKYANUS SAÇ RENGİ

Okyanus Saç

Holografik saç renklerinin yanı sıra okyanusu ilham alan okyanus saç renkleri de 2018 saç trendleri arasında yer alıyor.

Mavi tonları ombre ya da balyaj olarak saça uygulanabiliyor.

3-) PARLAK BEYAZ SAÇ RENGİ

Parlak Beyaz Saç

2017 yılına damgasını vuran gri saç rengi, 2018 yılında parlak beyaz olarak öne çıkıyor. Parlak beyaz saç rengi, 2018 yılında çok konuşulacağa ve tercih edileceğe benziyor.

4-) MAT SAÇ RENKLERİ

Mat Saç

Kumral, kahverengi ve sarı tonlarında parlak renkler değil mat renkler trendler arasında yer alıyor.

5-) ŞEFTALİ SAÇ RENGİ

Şeftali Saç

Pastel saç trendi, 2017 yılında ön plana çıkmaya başladı. Pastel tonlar arasında yer alan şeftali saç rengi de 2018 trendlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor.

6-) BORDO KAHVERENGİ SAÇ RENGİ

Bordo Kahverengi Saç

2017 yılında çikolata tonlu kahve saç renkleri çok tercih edildi. 2017’de tercih edilen çikolata kahve tonları, 2018 yılında bordo kahverengi olarak popüler olacak.

7-) ATEŞ KIZILI SAÇ RENGİ

Ateş Kızılı Saç

2018 saç trendlerinde kırmızı ve tonları öne çıkıyor. Kırmızı tonlarından ilham alınan ateş kızılı saç renkleri 2018 yılında çok kullanılacak.

😎 KOLA SAÇ RENGİ

Kola Saç

Kola renginden ilham alınarak oluşturulan kola saç rengi de 2018 yılına damgasını vuracak. Kızılımsı kola rengini, 2018’de saçlarda sıkça göreceğiz.

9-) BAKIR SARI SAÇ RENGİ

Bakır Saç

2018 saç trendleri arasında bakır sarı saç renkleri de yer alıyor. Bakır yansımaları olan sarı renkler, 2018 kış ayında sıkça kullanılacak.

10-) SÜTLÜ KAHVE SAÇ RENGİ

Canlı renkler artık daha çok tercih edilmesine rağmen doğal renkler de tercih edilmeye devam ediyor. Doğal bir görünüm veren sütlü kahve saç rengi 2018 trendleri arasında yer alıyor.