2018 Grammy Ödül Töreni’nin Dikkat Çeken Stilleri

204

2018 Grammy Ödül Töreni gerçekleştirildi. 60. Grammy Ödülleri sahiplerini buldu. Ödül töreninde Rihanna’dan Şeyma Subaşı’na kadar birçok ünlü isim, stilleriyle göz kamaştırdı.

Lady Gaga’nın Game of Thrones’un meşhur Khaleesi’sinden ilham aldığı örgüsü, Rihanna’nın 275 bin kristal parçasından tasarlanan sahne kıyafeti, Beyonce’nin resmi duruşu ve siyah tercihi, Şeyma Subaşı’nın ışıltı dozu yüksek elbisesi…

Grammy Stil Lady Gaga

Lady Gaga, ödül törenlerinde genellikle aykırı kıyafetleri ile dikkat çekiyordu. 31 yaşındaki sanatçı, bu sefer uzun kuyruklu elbisesi ile kırmızı halıya damga vurdu. Elbisesinin yakasına beyaz gül takarak Time’s Up hareketini desteklediğini gösterdi.

Ünlü saç stilisti Frederic Aspiras’a ait tasarımıyla, Gaga’nın beline kadar uzanan platin saçları, siyah deri bir ip yardımıyla gösterişli bir korseye dönüştürüldü.

Grammy Stil Beyonce

Grammy Ödüllerinin en resmileri, Beyonce, Jay-Z ve kızları Blue Ivy oldu. Kırmızı halıda objektiflerin karşısına geçmediler, sahneye çıkıp ödül vermediler ve performans sergilemediler.

Beyonce, sıradışı tavır sergilediği gecede; kadife elbisesi, gözlükleri ve şapkası için Nicolas Jebron, ayakkabıları Jimmy Choo ve takıları için Lorraine Schwartz’ı tercih etti.

Grammy Stil Rihanna

Sahneye çıkan Rihanna, dans performansı ile geceye bomba gibi düştü. Rihanna, 275 bin kristal parçasından oluşan elbisesiyle tüm dikkatleri üzerine çekti. Rihanna, DJ Khaled ile ‘Wild Thoughts’ şarkısını söyledi.

Grammy Stil Şeyma Subaşı

Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı çifti de Grammy Ödül Törenine katıldı. Şeyma Subaşı, Grammy kırmızı halısında yürüme fırsatını kaçırmadı ve ışıltı tozu yüksek bir elbise tercih etti.

Grammy Ödül Töreni’ne ait fotoğrafları da sosyal medya hesabından paylaşmayı ihmal etmedi.